Elmer pomocy!! Od kiedy nowy podział wpłat od dłużników?

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 19 lut 2015, 13:34

Od kiedy obowiązuje nowy podział wpłat od dłużników? W naszym systemie Sygnity rozdziela nadal po 20% do gmin, a 60% do budżetu Państwa, jednak dziś podczas robienia decyzji żądającej zwrotu dla dłużnika za obecny okres zasiłkowy (wierzycielka zrezygnowała z FA) wyskoczyło mi już 8% odsetek zamiast jak było dotychczas 13%, a kiedy wprowadzam wpłaty od dłuzników to rozdziela nadal po 20%, 20% i 60%... nie wiem co robić!!!
Monia92

Napisano: 19 lut 2015, 13:40

podział jest bez zmian a odsetki zmieniły się chyba jeszcze w tamtym roku
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 19 lut 2015, 13:45

sąsiednia gmina wprowadza niby "nowym podziałem" , wiec ja robię dobrze? rozumiem, że sygnity puściłoby jakąś aktualizację jakby miał zmienic się podział?
Monia92

Napisano: 19 lut 2015, 13:51

musiałoby
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 19 lut 2015, 14:27

Prostuję, pracownik sąsiedniej gminy źle mnie poinformował, wpłaty są nadal tak samo, a zmieni ly sie odsetki dla dłuznika na 8%
Monia92

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]