zabezpieczenie rodziny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 09 lut 2016, 15:04

Witam. Może wypowie się ktoś odnośnie postanowienia wydanego przez sąd dot. zabezpieczenia rodziny przyznanego dla matki/ojca. Czy przyznajemy FA czy nie? Czy możemy powołać się na art.11 ust. 1?
zainteresowana


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]