czy stosujemy art. 106 ust. 3a ustawy o pomocy społecznej - zmiana dochodu nieprzekraczająca 10% kryterium do stypendium ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 05 mar 2014, 11:56

czy stosujemy art. 106 ust. 3a ustawy o pomocy społecznej - zmiana dochodu nieprzekraczająca 10% kryterium do stypendium ?
~OPS


Napisano: 05 mar 2014, 12:00

nie
obowiązuje nas sztywne kryterium 456 zł i ani grosza więcej
~xyz


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]