POMOST-SERCE, MiCOMP KATOWICE

  
Strona 1 z 6    [ Posty: 55 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 03 sie 2010, 11:03

Czy to prawda, że ten program stracił homologację, kto na nim pracuje i jaki polecacie inny?
~ewa


Napisano: 03 sie 2010, 13:13

Z tego co mi wiadomo to firma MICOMP nie straciła homologacji na POMOST, jedynie nie podpisała umowy z Ministerstwem i jest w trakcie negocjacji. Spokojnie nie ma co siać paniki ;)
~marko

Napisano: 04 sie 2010, 14:19

Ja słyszałem że jest oficjalna informacja na stronie o tym że firma micomp nie może już dostarczać oprogramowania ze względu na niezaakceptowanie warunków umowy przez Urząd czy Ministerstwo. Szukałem na stronie Urzędu wojewódzkiego i Ministerstwa ale nic nie znalazłem. Nie wiem czy rzeczywiście tak jest ale powiem szczerze że coś mi się tutaj niepodoba :/
~zibi

Napisano: 04 sie 2010, 14:33

A mnie się nie podoba treść tego pisma:
http://pomost.slask.eu/pdf/zc_micomp.pdf :(

Wygląda na to, że sprawa zaczyna być coraz bardziej oficjalna..
~informatyk

Napisano: 04 sie 2010, 22:45

Sprawa z tego co się orientowałem w UW przesądzona trzeba nam szukać nowego programu tyko na co teraz przejść. Niech napiszą Ci co mają inne programy może coś doradzą w temacie, który program wart zainwestowania czasu w przejście.
~Adam

Napisano: 05 sie 2010, 9:34

u nas już powoli kadra kierownicza zaczeła wdrażanie nowego systemu,

bez pseudo reklamy dla zainteresowanych podaje oferte, którą u nas wybrano. Powiem tylko NARESZCIE!

oferta -> http://tiny.pl/h7jnl
~olo

Napisano: 05 sie 2010, 9:37

Z tego co się orientowałem (bez podpowiedzi - same googlowanie) to ciekawym się wydaje być Pomost od Sygnity (b. ComputerLand), szczególnie że niedługo ma byś zupełnie nowa odsłona Pomostu (Pomost Std). Ktoś \"na nich\" pracuje?
Ściągnąłem coś z ich ftp-a - przyjrzę się temu
Mam też dostęp do dema Pomostu od TT - wydaje się być niezbyt skomplikowany ale nie wiem czy nie ma zbyt małej elastyczności. Dema Heliosa jeszcze nie instalowałem a co do ZETO to nie ma chyba nic od nich do pobrania.

Najlepiej gdyby się wypowiedzieli użytkownicy ww systemów - na temat ich plusów i minusów :)
~informatyk

Napisano: 05 sie 2010, 10:24

u nas nie ukrywam, ważna kwestią była szybkość wdrożenia i pomoc producenta w sprawnym starcie na nowym systemie, i tu wygrała oferta która podałem powyżej. Do tego warto dodać, że nie wywmyślają, żadnych śmiesznych umów serwisowych za które płaciliś więcej niż za sam program.
~olo

Napisano: 05 sie 2010, 11:36

Pracowałeś na demie też? Bo zainstalowałem i krew mnie zalewa - w słownikach dema są tylko miejscowości z województw dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego i lubuskiego co mnie skuteczne zniechęca do tego systemu bo nie mogę wypróbować go \"w warunkach bojowych\". Chcę sobie klepnąć jedno środowisko, wywiady, decyzje etc.
~informatyk

Napisano: 05 sie 2010, 12:00

tak pracuje, u nas jest ok. Moze skontaktuj się z nimi, oni o dziwo udzielają pomocy nawet dla tych którzy dopiero testują.
~olo

Następna

  
Strona 1 z 6    [ Posty: 55 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]