Oprogramowie PIECZA

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 04 mar 2012, 23:58

Miło nam poinformować iż firma Tylda sp. z o.o. producent oprogramowania www.pcpr.tylda.pl oraz www.mpu.tylda.pl opracowuje bezpłatną wersję oprogramowania PIECZA Zastępcza.

Prosimy osoby zainteresowane przetestowaniem wersji oprogramowania do kontaktu mailowego na sebestian.l@tylda.pl
Oprogramowanie trafi na rynek w marzec - kwiecień 2012

Moduły oprogramowania:

Rejestr rodziny zastępczej zawodowej
Rejestr rodziny zastępczej niezawodowej
Rejestr rodziny spokrewnionej

System prowadzi i generuje ewidencję OPINII

System będzie dynamicznie rozwijany pod potrzeby oraz zgodnie z ustawą.

Jeszcze raz zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane tematem.

Zespół ds Pieczy zastępczej

~Krzysztof Maruszewski


Napisano: 16 mar 2012, 10:28

Posiadacze aplikacji wsparcie rodziny i piecza zastępcza w systemie Pomost Standard mogą już instalować wersję 1-5.0, tu opis nowych możliwości http://www.public.sygnity.pl/forums/viewtopic.php?f=102&t=13550
pozdrawiam
~Tomek

Napisano: 30 mar 2012, 11:45

nic z tego nie rozumię i pytam gdzie mam tę aplikację piecza zastępcza?
~Ela

Napisano: 30 mar 2012, 14:23

@Ela - aplikacja \"piecza zastępcza\" jest częścią systemu Pomost Std, jest to zgodne zarówno z nową ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, jak również z wymaganiami homologacyjnymi (opisem systemu) dostępnym na stronie ministerstwa, zarówno ustawa jak i ten opis zawiera szereg wymogów których spełnienie jest albo bardzo trudne albo wręcz niemożliwe kiedy aplikacje do pomocy społecznej i do wparcia lub pieczy są w różnych systemach informatycznych - szczegóły tu http://www.public.sygnity.pl/forums/viewtopic.php?f=119&t=13267 warto poczytać.
pozdrawiam
~Tomek

Napisano: 02 kwie 2012, 23:54

@Tomasz Hm ... mam prośbę aby nie sugerować że nikt w Polsce nie jest w stanie stworzyć oprogramowania PIECZA - \"zarówno ustawa jak i ten opis zawiera szereg wymogów których spełnienie jest albo bardzo trudne albo wręcz niemożliwe kiedy aplikacje do pomocy społecznej i do wparcia lub pieczy są w różnych systemach informatycznych\"

Ustawa jest jasna i czytelna. Są wzory sprawozdań - system ma realizować wytyczne z ustawy i jej przestrzegać pisanie że opracowanie aplikacji jest wręcz niemożliwe miesza w poważnym ludziom w głowach.
Obecnie kilkadziesiąt jednostek testuje nasze oprogramowanie PIECZA wszystkich zainteresowanych bezpłatną wersją oprogramowania prosimy o kontakt mailowo tylda@tylda.pl

Pozdrawiam
~Krzysztof Maruszewski

Napisano: 03 kwie 2012, 11:33

Panie Krzysztofie z mojego zdania które Pan zacytował nie wynika jakobym \"sugerować że nikt w Polsce nie jest w stanie stworzyć oprogramowania PIECZA\". Zdanie mówi wyraźnie że w ustawie i opisie sytemu umieszczonym na stronie MPiPS stanowiącym wymagania na system informatyczny do obsługi ustawy, są wymagania które są trudne albo wręcz niemożliwe kiedy aplikacje do pomocy społecznej i do wparcia lub pieczy są w różnych systemach informatycznych. Podałem link gdzie te fragmenty z ustawy i z opisu są wprost zacytowane i każdy może ocenić to sam.
pozdrawiam
~Tomek

Napisano: 12 kwie 2012, 10:42

No coż.... fajnie, ze pojawia sie konkurencja dla Sygnity ale ja nie moge sobie pozwolić na ryzyko wprowadzenia do swojej jednostki innego oprogramowania.
Poza tym mam juz baze zasiloną danymi z poprzednich lat co przy ponad 300 rodznach zastępczych jest duzym ułatwieniem.
~robert


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]