Do Tomka

Strona 1 z 4    [ Posty: 32 ]

Moderator: naitsyrk85

Napisano: 04 paź 2012, 13:16

czy jest taka możliwość, że po wprowadzeniu źródeł finansowania i nowych procentów, zmiany te zostaną uwzględnione w przyznanych i zrealizowanych już decyzjach.
Przez to że były źle liczy nam źle sprawozdanie.
~boa

Napisano: 04 paź 2012, 13:17

Mechanizmem transz można przecliczyć przyznane i zrealizowane już świadczenia.
~Tomek

Napisano: 04 paź 2012, 14:04

dzieki znalazłam
~boa

Napisano: 15 lis 2012, 22:16

Jak myślisz Tomku. Czy jest jakaś potrzeba wprowadzania do Pomostu Niebieskich Kart?
~ex

Napisano: 16 lis 2012, 10:51

Ja jako programista dałem możliwość wprowadzenia (dodam że niemałym wysiłkiem, bo to dosyć skomplikowane okno z wieloma zakładkami itd, parę tygodni nad tym siedziałem), a czy masz potrzebę zależy od Ciebie - na pewno jak wprowadzisz, będziesz miał te dane w systemie i co za tym idzie w każdej chwili do nich szybki dostęp, bez szukania po papierowych teczkach
pozdrawiam
~Tomek

Napisano: 16 lis 2012, 11:32

Doceniam Twój wysiłek i pomoc.Dzięki.Pozdrawiam.
~ex

Napisano: 16 lis 2012, 14:11

Dodam że za pomocą własnych raportów, można wyciągnąć z systemu wiele przydatnych statystyk dotyczących tych kart - o ile oczywiście są wprowadzone.
~Tomek

Napisano: 18 gru 2012, 23:35

Jak jeszcze ktoś będzie mi kazał wprowadzać wszystkie NK do systemu to najpierw zabiję siebie a potem jego ;-0
Fakt, że w razie potrzeby w pomoście wszystko można znaleźć szybko tylko przydałby się jakiś taki trik żeby to się jeszcze samo chciało wprowadzać do systemu ;-)
~Agata

Napisano: 20 gru 2012, 16:48

Witaj Tomaszu. Nasz pomagaczu.
Prośba malutka.Wprowadziłem koszty zwizane z doposażeniem szkoły. Zatwierdziłem i na końcu pokazuje się ,,podpisane\", czy mam jeszcze coś z tym fantem dalej zrobić?
~ex

Napisano: 20 gru 2012, 17:41

Rozliczyć. U dołu okna są rozliczenia tego świadczenia. Po rozliczeniu będą uwzględnione w zbiorze centralnym i w raportach księgowych.
pozdrawiam
~Tomek

Następna

Strona 1 z 4    [ Posty: 32 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]