sprawozdania

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: naitsyrk85

Napisano: 03 kwie 2013, 16:58

Powiedzcie mi kochani bo zwariowałam juz.

Zawsze robiłam sprawozdania (Mk1-MK2, MPiPS, DOŻ) z wydanych decyzji. Np jak przyznałysmy zasiłek stały w marcu ale z jakis powodów go nie wypłaciłysmy to i tak w sprawozdaniu liczyłam.

Tak samo robilam z dozywianiem. Jak np przyznane mamy swiadczenia (posilki) na okres styczen - marzec ale np nie placilismy faktury za marzec to zawsze robilam tak jak posmost liczyl czyli faktyczna realizacje za okres I - II ( bo za te okresy wprowadzalam ralizacje zgodnie z posiadanymi fakturami) a za marzec z zaplanowanych siwadczeń.

Ale wiem ze inni robia inaczej - czyli tylko z faktycznie zrealizowanych. Wiec zgłupialam juz totalnie, a robie to od dluzszego czasu wiec niesmiało licze na to, że dobrze robie ;-)))
~jasobie

Napisano: 03 kwie 2013, 17:06

Objaśnienia Ministerstwa do sprawozdań (dostępne w SAC) są w tej sprawie jasne:

kwota łączna świadczeń jest iloczynem liczby świadczeń przyznanych w danym okresie sprawozdawczym i kwoty świadczenia wymienionego w decyzji. Tak więc kwota łączna świadczeń w danym okresie sprawozdawczym wymieniona w sprawozdaniu jest wielkością „teoretyczną”, tzn. nie uwzględnia sytuacji, gdy dane świadczenia z różnych przyczyn nie są wypłacone w danym okresie sprawozdawczym

pozdrawiam
~Tomek

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]