pogrzeb w POMOST

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: naitsyrk85

Napisano: 19 sie 2014, 13:39

w jaki sposób zrobić zasiłek na pogrzeb w POMOST ? Wcześniej było coś takiego jak "zlecenie pogrzebu" bez wydawania decyzji a teraz?
doris7


Napisano: 19 sie 2014, 14:24

W Pomoście nigdy nie było wydawania pogrzebu bez decyzji, ponieważ ustawa o PS nie wymienia sprawienia pogrzebu wśród świadczeń które mogą być wydawane bez decyzji:

Art. 106.
1. Przyznanie świadczeń z pomocy społecznej następuje w formie decyzji administracyjnej.
2. Udzielenie świadczeń w postaci interwencji kryzysowej, pracy socjalnej, poradnictwa, uczestnictwa w zajęciach klubu samopomocy, a także przyznanie biletu kredytowanego nie wymaga wydania decyzji administracyjnej.
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 5064
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Kraków, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]