czy wlicza się do dochodu?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 28 kwie 2016, 14:03

Czy odpłatne zbycie nieruchomości wykazane w pit-39 za 2014 r. jako kwota dochodu zwolnionego na postawie art. 21 ust. 1 pkt 131 ustawy wlicza się do dochodu rodziny. Zaznaczę,że dochód ze zbycia nieruchomości został przeznaczony na własne cele mieszkaniowe (budowa domu).
nika78
Praktykant
Posty: 1
Od: 28 kwie 2016, 13:55


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]