świadczenie wychowawcze dla panny bez alimentów i ojca dziec

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 14 gru 2016, 18:09

W którym art. ustawy bądź paragrafie rozporządzenia jest napisane, że panna nie musi mieć zasądzonych alimentów ani nie musi podawać ojca dziecka w skład rodziny by dostać 500+?
mrp


Napisano: 15 gru 2016, 8:02

skoro nie ma,to nie ma ;D
Gość

Napisano: 15 gru 2016, 9:13

art. 2 pkt 13
rybus1


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]