wywiad czy nie?

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 20 mar 2017, 14:57

mam taką sytuację: tata przyszedł zgłosił, że córka mieszka z nim od lutego. Matka po wezwaniu wyjaśniła, że tak jest, ale pieniążki za luty-marzec przekazała córce i ma na to jej pisemne potwierdzenie...ojciec z córką po wyjaśnieniach matki również to potwierdzili. I teraz pytanie czy potrzebuje wywiadu żeby świadczenie było na ojca czy same oświadczenia, które są zgodne tak samo przez jedną jak i drugą stronę mi wystarczą żeby matce uchylić a przyznać ojcu?
qazwsx
Praktykant
Od: 14 mar 2017, 14:08

Napisano: 20 mar 2017, 15:08

moim zdaniem jest zgoda w rodzinie więc nie masz podstaw na wywiad środowiskowy ;)
mika31
Awatar użytkownika
Referent
Od: 16 lut 2017, 14:32

Napisano: 20 mar 2017, 15:26

ja mam przypadek, że Pani pobiera, dosłała mi nieprawidłowe zaświadczanie, ponieważ ma dochód uzyskany. wysłałam jej wezwanie do wyjaśnień pod rygorem wstrzymania świadczenia. Ona jednak się nie stawiła, więc zawiesiłam. Po czym przychodzi mąż i składa mi oświadczenie o tym, że zona nie sprawuje opieki nad dzieckiem i nie łoży na jego utrzymanie. Wysłałam na wywiad, pracownik stwierdził, że faktycznie jest jak mąż mówi. Co byście zrobili, od kiedy uchylić i co z tym zawieszonym ?
katarzynka33
Praktykant
Od: 17 mar 2017, 11:28

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]