dochód uzyskany

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 28 kwie 2017, 10:57

w jaki sposób liczycie dochód uzyskany, jak interpretujecie art. 18 ust. 6 naszej ustawy. od kiedy nie wypłacacie świadczenia?
aha22
Praktykant
Posty: 32
Od: 31 maja 2016, 13:38


Napisano: 28 kwie 2017, 11:17

zatrudnienie od 20-02-2017, przynosi zaświadczenie za 03/2017 (najczęściej w kwietniu) i od 04/2017 nie otrzymuje świadczeń w przypadku przekroczenia kryterium
Różaa
Awatar użytkownika
Stażysta
Posty: 194
Od: 29 sie 2016, 14:49

Napisano: 28 kwie 2017, 11:34

tak samo jak Rózaa
basik01
Praktykant
Posty: 39
Od: 18 lut 2016, 9:18

Napisano: 28 kwie 2017, 12:26

ja też tak robie, ale jedna osoba mi wniosła odwołanie, zostało wysłane do SKO i gość z SKO dzwonił, ze powinno być od kwietnia bo art. 18 ust. 6 brzmi: (...)świadczenie nie przysługuje od miesiąca następującego po pierwszym miesiacu od miesiaca, w którym dochód został osiagniety. MI się wydaje , że on źle interpretuje. Zobaczę co mi wyśle na piśmie.
aha22
Praktykant
Posty: 32
Od: 31 maja 2016, 13:38

Napisano: 02 maja 2017, 10:22

SKO w zależności od składu - ja miałam także odwołanie w zeszłym roku w sierpniu i zrobili tak jak robię do tej pory. Prawo wnioskodawcy się odwołać jeśli jest niezadowolony ;)
Różaa
Awatar użytkownika
Stażysta
Posty: 194
Od: 29 sie 2016, 14:49


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]