czy Tom..dzielicie 500 jak pierwsze dziecko kończy 18 lat...

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 20 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 13 wrz 2017, 17:30

wiem że to było już wałkowane ale jeśli pani składa na drugie dziecko a pierwsze kończy 18 lat 16-06-2018 r. to dzielicie i przyznajecie na to drugie 250 ?
Magda k
Praktykant
Posty: 19
Od: 08 cze 2017, 8:32


Napisano: 13 wrz 2017, 17:37

W takim przypadku nie.
brakpomysłu
Praktykant
Posty: 18
Od: 06 kwie 2017, 11:38

Napisano: 13 wrz 2017, 18:35

pierwsze dziecko dostaje tak jak za cały miesiąc
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia..."
kiki88
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 348
Od: 11 sty 2015, 13:10
mazowieckie

Napisano: 14 wrz 2017, 7:40

Podbijam temat. My też niby przyznajemy za pełen miesiąc. Ale zastanawiam się na jaki art. powołujecie się w uzasadnieniu decyzji?? Bo nijak żaden nie pasuje... ani art.5 ust. 2 ani art. 4 ust.3....
Yozo
Referent
Posty: 296
Od: 13 mar 2017, 22:03
Wlkp

Napisano: 14 wrz 2017, 7:59

nie dzielimy choć w świetle orzecznictwa.... a uzasadnień do przyznan nie piszemy
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, urzędasami zwane, któreż płodami są plugawego czarostwa i diabelstwa.
Oto łotry bez cnoty, sumienia i skrupulów, istne stwory piekielne, do uprzykrzania życia jeno zdatne...
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 4057
Od: 09 mar 2005, 16:10
PL

Napisano: 14 wrz 2017, 8:12

upewnijcie czy dobrze liczy: starsze dziecko kończy 18 lat 01.12 - czy świadczenie na drugie dziecko do 2017-11-30??????
kasia7
Referent
Posty: 216
Od: 20 mar 2017, 14:40

Napisano: 14 wrz 2017, 8:15

przykład 5 z poradnika o tym mówi
KotJarosława
Praktykant
Posty: 28
Od: 03 kwie 2017, 11:43

Napisano: 14 wrz 2017, 8:25

ok, dzieki...kobitka straci, bo jakby urodziła 02.12 to by dostała 500 jeszcze za grudzień...taka refleksja:)
kasia7
Referent
Posty: 216
Od: 20 mar 2017, 14:40

Napisano: 14 wrz 2017, 8:39

Tom. pisze:nie dzielimy choć w świetle orzecznictwa.... a uzasadnień do przyznan nie piszemy

Wiem, że orzeczenia sądów idą właśnie w stronę dzielenia. Wcześniej też nie uzasadnialiśmy w takiej sytuacji, ale teraz się zastanawiam czy nie powinniśmy , gdyż decyzja nie spełnia w całości żądań strony (okres zasiłkowy trwa przecież do 30.09)
Yozo
Referent
Posty: 296
Od: 13 mar 2017, 22:03
Wlkp

Napisano: 14 wrz 2017, 10:55

ja piszę uzasadnienie
kasia7
Referent
Posty: 216
Od: 20 mar 2017, 14:40

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 20 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]