Roszczeniowy wnioskodawca w akcji [FILMIK]

Strona 3 z 3    [ Posty: 25 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 16 lis 2017, 16:10

U nas też uwalało. Organem jest Prezydent Miasta i Prezydent wiedział :lol:
Jeszcze jak SR/500/FA są rozłącznie z OPS to coś tam można kombinowac ale jak jeden budynek to kaplica...
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, urzędasami zwane, któreż płodami są plugawego czarostwa i diabelstwa.
Oto łotry bez cnoty, sumienia i skrupulów, istne stwory piekielne, do uprzykrzania życia jeno zdatne...
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 09 mar 2005, 16:10
PL

Napisano: 16 lis 2017, 16:11

Korowiow pisze:Nie planują całego sezonu? Emocje lepsze jak w grze o tron :mrgreen:

"ju mejd maj dej" :lol:
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 04 sty 2013, 20:46
woj. lubelskie

Napisano: 16 lis 2017, 17:30

Kto potem oddaje ta kwotę jak SKO uwali?
modo
Praktykant
Od: 10 lip 2017, 9:50

Napisano: 17 lis 2017, 8:42

Tom. pisze:U nas też uwalało. Organem jest Prezydent Miasta i Prezydent wiedział :lol:
Jeszcze jak SR/500/FA są rozłącznie z OPS to coś tam można kombinowac ale jak jeden budynek to kaplica...

No to ja nie wiem, u nas to normalnie traktują jako oddzielne organy. Mamy wszystko osobno, zaświadczenia idą dwa, odpowiedzi na wnioski o udost. danych idą dwie. U nas wszędzie Burmistrz, u nich wszędzie OPS, ja się nawet emocjonalnie nie czuję z nimi związany. My działamy jako burmistrz, oni jako OPS. Babeczka ma wyrok w zawiasach za wyłudzenie świadczeń, bo śmierć matki zgłosiła tylko w dziale pomocy społecznej, więc nawet prokurator uznał, że to odrębne organy.
Walka z wiatrakami since 1998.
Iks
Awatar użytkownika
Inspektor
Od: 27 lut 2014, 20:32
Polska C

Napisano: 17 lis 2017, 9:32

U nas jak coś klient przynosi to pomocy społecznej, to nam dziewczyny przekazują i odwrotnie. Gdzies na tych szkoleniach dla kierowników wyszło, że powinniśmy się w OPSie wymieniac dokumentacją mimo, że to są zupełnie odrębne działy.
sanna
Referent
Od: 06 lip 2016, 12:15

Poprzednia

Strona 3 z 3    [ Posty: 25 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]