Czy jest tu podstawa do zmiany decyzji?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 07 gru 2017, 11:33

Rodzina z dzieckiem niepełnosprawnym. Orzeczenie do 30.04.2018, dochód na osobę 950zł, decyzja przyznająca na pierwsze dz. do 30.04.2018.
Teraz ojciec utracił pracę w listopadzie.
Przyszedł w grudniu, doniósł św. pracy.
Po utracie dochód na osobę 120 zł.
Czy w tej sytuacji powinnam wydać decyzję zmieniającą, i orzec że przyznaję na pierwsze dziecko do końca bieżącego okresu?
_Marta
Awatar użytkownika
Stażysta
Posty: 65
Od: 27 kwie 2017, 13:02


Napisano: 08 gru 2017, 12:01

Jak najbardziej, art. 27.1
Człowiek jest istotą, która całe swe życie trawi na próbach przekonania siebie, że jej istnienie nie jest bezsensowne.
Albert Camus
noteev
Awatar użytkownika
Inspektor
Posty: 2159
Od: 30 sty 2016, 12:40


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]