uzysk po roku 2016 w 3 m-cach od utraty

Strona 2 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 29 gru 2017, 16:49

Dzięki kb. Na ciebie zawsze można liczyć
"W życiu zwycięża tylko głupi; mądry widzi przed sobą zbyt wiele trudności i traci pewność siebie zanim zacznie działać."
Erich Maria Remarque
Stańczyk
Awatar użytkownika
Stażysta
Od: 20 mar 2016, 16:47

Napisano: 13 sty 2018, 16:49

c.d. mojej sprawy: kwestia odwołania, wniosku o zmianę, wszczęcia post. o NP

wydałem decyzję uchylającą (ze względu na to że w okresie 3 m-cy ponownie podjęto zatrudnienie u tego samego pracodawcy)

-strona odebrała decyzję uchylającą <uchylenie na pierwsze dziecko, na drugie bez zmian)> (strona złożyła od niej odwołanie w części uchylenia na pierwsze dziecko)

1. w związku z dostarczonym świadectwem pracy z firmy A (tj. od 27 XII - pan już nie jest pracownikiem firmy A) Pani w styczniu 2018 r. złożyła wniosek o zmianę( tj. chce nadal pobierać na pierwsze dziecko od stycznia 2018 (gdyż już nie ma dochodów z firmy A)

czy okoliczność złożonego odwołania, które będzie przesłane do SKO ma jakiekolwiek znaczenie na wniosek o zmianę i wydanie przyznającej decyzji na 1 dziecko?

2. czy ze względu na złożone odwołanie, które będzie przesłane do SKO mam czekać na rozstrzygnięcie SKO (tj. muszę się wstrzymać ze wszczęciem w sprawie NP za okres X-XI) <za grudzień nie będzie NP bo zawiesiłem wypłatę

jak ma się do tej sprawy: kpa
Art. 97. § 1. Organ administracji publicznej zawiesza postępowanie:
...
gdy rozpatrzenie sprawy i wydanie decyzji zależy od uprzedniego rozstrzygnięcia zagadnienia wstępnego przez inny organ lub sąd;

jak uważacie? :roll:
"W życiu zwycięża tylko głupi; mądry widzi przed sobą zbyt wiele trudności i traci pewność siebie zanim zacznie działać."
Erich Maria Remarque
Stańczyk
Awatar użytkownika
Stażysta
Od: 20 mar 2016, 16:47

Poprzednia

Strona 2 z 2    [ Posty: 12 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]