Testament pracownika socjalnego

Strona 22 z 22    [ Posty: 218 ]

Napisano: 08 mar 2017, 15:13

TYSIĄC PIŃCET DWA DZIEWIŃCET
ŚWIETNY MATERIAŁ DLA LEKARZA PSYCHIATRY
Gość

Napisano: 31 mar 2017, 10:26

Nr 154
Zwłaszcza - gościu - w kontekście zablokowania wolności słowa i nieumiejętności przyjmowania krytyki przez zbawicieli i aniołki z piekła rodem - w konsekwencji - nie po raz pierwszy - oraz braku poszanowania prawa do wolności słowa, wykluczenia społecznego mnie od 08-31 marca 2017 - baner i kara za co? za to, że wyraziłam swoją opinię w poście zbawiciela, czy tez za to, ze upadły aniołek w HP znowu nie potrafił zaistnieć (czyżby tutaj chodziło o całkowite zajęcie forum ops.pl przez niedowartościowanych ignorantów?

To mój komentarz do zmian na tym forum, które są niczym więcej jak bardzo wyrafinowana cenzura - jeszcze gorszą niż w przypadku kiedy portalem rządził zlikwidowany od 1.03.2017 IRSS.
Bardzo to wygodne ze mnie zrobić wariatkę, aby pozbyć się niewygodnych krytykantów
a s p i r a n t ó w
http://wiadomosci.wp.pl/burza-wokol-wyp ... 576435329a

Można by POwiedzieć, że poseł Pięta uderzył ZPN w samą pietę, a ja przyznaję jemu racje bo należało im się jak psu buda skoro majac kartę nauczyciela nie umieli swoich przywilejow wykorzystać tylko czekali na mannę z nieba
to należało się ZPN-owi jak psu buda o takie opinie dostają ignoranci, ktorzy maja problem z samokrytyką
Dzidka
dzibar
Specjalista
Od: 06 sie 2006, 18:41
Gliwice, Polska

Napisano: 31 mar 2017, 10:40

Nie udawaj że nie wiesz za co dostałaś bana (że administratorzy komuś służą, SB, milicja i inne).

W sumie kwalifikujesz się na kolejnego bana za te słowa:
dzibar pisze:niedowartościowanych ignorantów

Z regulaminu:
Na łamach forum kategorycznie zabrania się umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem KOGOKOLWIEK. Dotyczy to w szczególności: wypowiedzi skierowanych do innych użytkowników forum

Chcesz dalej podyskutować?
voodoo
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 02 cze 2016, 10:23
Polska B

Napisano: 31 mar 2017, 15:47

Nr 155
Dlaczego usunąłeś dowód?( moj wpis z 08.03.2017r? - miałam inne zdanie na temat logowania i ograniczenia dostępu do portalu w HP i do mnie.
Tam nie było żadnej wzmianki o SB czy milicji, a mojej opinii o aniołku i heilandzie nie zmieniam - jeżeli masz inne zdanie to twoje prawo - ranią moje uczucia religijne i drwią z mojej wiary - dla mnie to sprawa oczywista.
Wiec za co "kolejna bana" miałaby być czy za to, że od kogoś wymagaja szacunku jednocześnie wyśmiewając się z uczuć i wiary innych, a jak się zwraca uwagę na naruszenie prawa to jestem karana, zastraszana, a dowody są usuwane.
Po co więc umieszczali w moim kaciku pytanie skoro ani moje zdanie nie jest szanowane, a dowody są usuwane!
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 01 kwie 2017, 8:33

Nr 156

i jeszcze jedno~~~~~~~voodoo, ty dodatkowo ośmieszasz i drwisz z ludzi, ktorzy boja się czarowników ( czyli nie tylko prymitywnej wiary) - i uważasz, że to też tylko zabawa w imię łamania prawa, bo wy macie tylko uczucia, inni ich nie mają.
Ja się nie boję krytyki, ale jak widać krytyki boją się ci, którzy na swoich stołkach czują się niepewnie.
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 01 kwie 2017, 9:06

Nr 157

komentarz dziar
w kontekście artykułu poniżej i zarzucanych przeze mnie i udowodnionych faktów drwiny i ośmieszania mnie oraz dowodów - moja izolacja i brak dostępu do moich opinii oraz swobodnej wypowiedzi potwierdzają tylko fakt, że forum zostało przejęte przez ludzi majacych niekoniecznie dobre intencje pomocy i dostępności do pomocy,
a co nie ulega wątpliości wolność słowa jest tutaj łamana na każdym kroku, bo ja nie musze się zgadzać z adminem w różnych kwestiach, ale w XXI wieku to nie powinno dawać jemu podstaw do przemocy i łamania prawa poprzez wykluczenie, dyskryminację, cenzurę, brak tolerancji, wykorzystywanie stanowiska do manipulacji itp
-------------------------------------------------

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rocznica ... wy/51tw4pj

" Rocznica Chrztu Polski nowym świętem państwowym? PiS złożył projekt ustawy

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości złożyli projekt ustawy, która ma ustanowić 14 kwietnia "Świętem Chrztu Polski". Jak czytamy w projekcie, inicjatorzy chcieliby uczczenia decyzji Mieszka I ze względu na "cywilizacyjną wagę tego wydarzenia, (...) a jednocześnie znikomą obecność tego historycznego faktu w społecznej świadomości".

"Na czym miałoby polegać nowe święto? Informuje o tym artykuł 3 projektu: "Jest to dzień narodowej refleksji nad dziedzictwem naszych ojców, nadodpowiedzialnością wszelkich władz państwowych, wszystkich obywateli i każdego z osobna za naszą Ojczyznę, za jej przyszłość i pomyślność. Święto to powinno służyć inspiracji do podejmowania działań na rzecz dobra wspólnego".

W uzasadnieniu projektu podkreślono, że Chrzest Polski miał nie tylko wymiar religijny, ale też polityczny i strategiczny. "Dzięki niemu nasza Ojczyzna dołączyła do rodziny narodów europejskich, do kręgu cywilizacji Zachodniej Europy" - piszą posłowie PiS. Ubolewają, że mimo 1050 rocznicy obchodzonej w ubiegłym roku, wydarzenie to nie jest obecne w powszechnej świadomości Polaków.

"Dlatego dzisiaj, w dobie kruszenia podstaw, na których zbudowany jest nasz byt narodowy i państwowy, w dobie niepewności i obawy o naszą przyszłość, o jutro naszych dzieci, powinniśmy pamiętać o rocznicy Chrztu Polski" - przekonują twórcy projektu. "Niech odwaga i dalekowzroczność Mieszka I będzie inspiracją dla naszych polityków" - apelują.

Inicjatorzy ustanowienia nowego państwowego święta podkreślają, że nie pociągnie to za sobą żadnych kosztów ponoszonych ani przez budżet państwa, ani samorządy. Projekt ma jedynie zachęcać obywateli "do refleksji i wywieszenia w tym dniu flag białoczerwonych"."
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 04 kwie 2017, 12:08

Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Napisano: 04 kwie 2017, 16:07

Nr 159

http://wiadomosci.wp.pl/kto-stalkowal-b ... 455735425a

"Kto stalkował Bartłomieja Misiewicza? Po zawiadomieniu Antoniego Macierewicza prokuratura bada sprawę"
Dzidka
dzibar
Specjalista
Gliwice, Polska

Poprzednia

Strona 22 z 22    [ Posty: 218 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]