czy można przyjąć kopię zaświadczenia ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: heiland

Napisano: 17 lip 2017, 13:17

Pan chce złożyć kopię zaświadczenia lekarskiego, uzasadnia to tym, że będzie mu ono potrzebne jeszcze w innych instytucjach. Przywołuje aktualny art. 76 kpa mówiący, że sami mamy prawo potwierdzić zgodność dokumentu. Czy możemy potwierdzić i przyjąć potwierdzoną kopię ? Poradźcie ...
gopsianka
Referent
Posty: 293
Od: 07 kwie 2014, 13:27


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]