lekarz neonatolog na zaświadczeniu

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 06 wrz 2017, 19:31

czy dobrze myślę że ustawa mówi o specjalizacji II stopnia lub neonatologu, a więc lekarz pediatra i neonatolog jak ma na pieczątce to jest dobrze?
mm32
Praktykant
Od: 15 mar 2017, 10:28

Napisano: 10 wrz 2017, 19:57

jak myślicie nikt nie wie
mm32
Praktykant
Od: 15 mar 2017, 10:28

Napisano: 11 wrz 2017, 9:07

sprawdzaj sobie tutaj http://rejestr.nil.org.pl/xml/nil/rejlek/hurtd

lekarz ma być specjalistą którejś z dziedzin wymienionych w przepisie
lub mieć specjalizację 2 stopnia w dziedzinach wymienionych w przepisie,
w rejestrze NIL jest wszystko podane
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, urzędasami zwane, któreż płodami są plugawego czarostwa i diabelstwa.
Oto łotry bez cnoty, sumienia i skrupulów, istne stwory piekielne, do uprzykrzania życia jeno zdatne...
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 09 mar 2005, 16:10
PL

Napisano: 06 gru 2017, 14:39

Czy specjalizacje powinny występować łącznie np. położnictwo i ginekologia oraz perinatologia, lub położnictwo i ginekologia oraz neonatologia, czy wystarczy tylko położnictwo i ginekologia, tylko perinatologia, tylko neonatologia?

Pytam, bo na jednym ze szkoleń uzyskaliśmy informację, że te specjalizacje muszą być łącznie...
"Nie ma czegoś takiego, jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." Margaret Thatcher
Zofia
Referent
Od: 19 lut 2015, 12:39

Napisano: 06 gru 2017, 14:58

Zofia pisze:Pytam, bo na jednym ze szkoleń uzyskaliśmy informację, że te specjalizacje muszą być łącznie...

Naprawdę? :lol:
Daj znać jakie szkolenia omijać :D
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, urzędasami zwane, któreż płodami są plugawego czarostwa i diabelstwa.
Oto łotry bez cnoty, sumienia i skrupulów, istne stwory piekielne, do uprzykrzania życia jeno zdatne...
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 09 mar 2005, 16:10
PL

Napisano: 07 gru 2017, 16:38

Mam nadzieję, że tak nie jest, bo ja lekarzy z kilkoma specjalizacjami omijam szerokim łukiem. Nie można "znać się" na wszystkim i być w tym dobrym...
Zajmuję się projektowaniem stron www - moje ostatnie działo to szkoły policealne. Chętnie poznam Wasze opinie o mojej pracy na priv.
AMurphy82
Praktykant
Od: 07 gru 2017, 16:31

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]