zmiana nazwiska dziecka przebywającego w pieczy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 12 sty 2018, 11:23

Witam, dziecko przebywające w pieczy zastępczej zostało uznane przez ojca, nastąpiła zmiana nazwiska dziecka. Czy w tej sytuacji należy zmienić decyzję przyznającą świadczenie na pokrycie kosztów utrzymania dziecka? Jeżeli tak, to czy powinno to odbyć się na mocy art. 155 kpa?
pcpr123
Praktykant
Posty: 13
Od: 19 lip 2017, 11:59


Napisano: 18 sty 2018, 14:16

ja zmieniałam decyzje na podstawie art. 163 Kpa, Prawnik stwierdził, że ten artykuł pasuje
Kasia1234
Praktykant
Posty: 20
Od: 03 lis 2016, 20:44

Napisano: 23 sty 2018, 15:51

Ja w takiej sytuacji zawsze dogaduję się z rodziną zastępczą.
Proszę o dostarczenie aktualnego aktu urodzenia i spisanie wniosku o zmianę.
Ewentualnie sam wniosek.
Jak rodzina jest normalna to nie zrobią problemu.
A Ty ładujesz wtedy art. 155 i art. 130 par. 4 KPA. Decyzja zgodna z żądaniem strony i nawet uzasadnienia nie musisz pisać ;)
addm
Stażysta
Posty: 168
Od: 12 sie 2016, 10:20


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]