zmiana nazwiska dziecka przebywającego w pieczy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 12 sty 2018, 11:23

Witam, dziecko przebywające w pieczy zastępczej zostało uznane przez ojca, nastąpiła zmiana nazwiska dziecka. Czy w tej sytuacji należy zmienić decyzję przyznającą świadczenie na pokrycie kosztów utrzymania dziecka? Jeżeli tak, to czy powinno to odbyć się na mocy art. 155 kpa?
pcpr123
Praktykant
Posty: 11
Od: 19 lip 2017, 11:59


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]