Aniołku-kocham Ciebie

Strona 2 z 3    [ Posty: 24 ]
Miejsce postów i tematów usuniętych

Napisano: 25 sty 2016, 15:45

no i?
Biedny jest twój świat
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 25 sty 2016, 15:48

haha chyba Twój ,bo mieszasz się w nie swoje sprawy
jestem sobą
Praktykant
Od: 05 paź 2015, 8:20

Napisano: 25 sty 2016, 15:58

śmieszą mnie ludzie, którzy na publicznym forum myślą, że załatwiają swoje prywatne sprawy.
A już bardzo mnie śmieszą goście, którzy nie mając o danej osobie bladego pojęcia (oprócz znajomości paru wpisów) rzucają takie teksty:
"jesteś najwartościowszą,najpiękniejszą kobietą jaką kiedykolwiek poznałem"
Musi to być bardzo biedny i ubogi świat ograniczony do wirtualnej rzeczywistości.
Współczuje ci. najbardziej może tego, że nie dostrzegasz swojej śmieszności.
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Napisano: 25 sty 2016, 20:17

ty aniołku w małżeńskich okowach nawet podstawowych nie znasz :lol:
do wróbelka elmerka

Napisano: 26 sty 2016, 8:31

Elmer,nie znam Cię gościu( nawet bym nie chciał znać),Chciałbym ci jednak uświadomić,że to Ty spędzasz tutaj mnóstwo czasu,nie ja.
jestem sobą
Praktykant
Od: 05 paź 2015, 8:20

Napisano: 26 sty 2016, 8:54

ale nie piszę tak głupich tekstów (nie żeby miał coś do Anioła):
"jesteś najwartościowszą,najpiękniejszą kobietą jaką kiedykolwiek poznałem"
w stosunku do osoby, której na oczy nie widziałem a jej znajomość ogranicza się do odczytania paru wpisów. :lol:

Dodatkowo nie robię tego na forum publicznym i nie domagam się prywatności :lol:
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Napisano: 26 sty 2016, 8:57

celem sprostowania, bo nie dodałeś jestem sobą , że znamy się prywatnie i to bardzo dobrze..
nie ma co więcej komentować..
Anioł.

Napisano: 26 sty 2016, 9:06

jeżeli znacie się osobiście to ok, wpis przestaje być tak żałosny jak się wydawał. Nie zmienia to jednak śmieszności wyrażania swoich uczuć na publicznym forum i domagania się prywatności.
Jak dla mnie taki ekshibicjonizm jest nie tylko śmieszny, ale również dziecinny. Pewne sprawy załatwia się we własnym domu i mówi face to face, a nie krzyczy całemu światu (następnie się burzy, że świat się odzywa :lol: ). Jest to po prostu infantylne.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Napisano: 26 sty 2016, 9:14

elmer daj spokój...ten gość wykrzyczał by to samo na ulicy...i w tym jest niesamowity. Ty czytasz żonie H. Millera ' Zwrotnik... i piszesz o tym na forum..a to Wasza osobista sprawa czy jest zadowolona wówczas, czy nie..i co dalej...
pozdrawiam.
Anioł

Napisano: 26 sty 2016, 9:17

niesamowity? Dziecinny, niedojrzały, ale niesamowity?
Takie symptomy świadczą również o tym, że taki "płomień" szybko się wypala i nic z tego nie ma oprócz kłopotów.
Zresztą jak odczuwa potrzebę o tym krzyczeć publicznie to niech nie oczekuje, że to pozostanie w sferze prywatnej i nikt nie ma prawa tego skomentować.
Nie trawię takiego ekshibicjonizmu (najbardziej mnie mierzą te wszystkie publiczne oświadczenia), to takie niearystokratyczne, plebejskie.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

PoprzedniaNastępna

Strona 2 z 3    [ Posty: 24 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]