ZP a DPS

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Miejsce postów i tematów usuniętych

Napisano: 19 maja 2017, 12:38

czy osoba , która przebywa w Domu Pomocy Społecznej może otrzymywać ZP? ma rent e socjalną i 70% z tego pokrywa koszty utrzymania za pobyt w dps
Aps
Ewasjana
Starszy referent
Posty: 846
Od: 24 mar 2015, 11:00


Napisano: 19 maja 2017, 13:10

tak
*Ilona
Stażysta
Posty: 86
Od: 14 mar 2017, 8:47

Napisano: 19 maja 2017, 13:13

nie
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2560
Od: 04 sty 2013, 20:46
woj. lubelskie

Napisano: 19 maja 2017, 13:20

heiland - a czemu nie ?
kb
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 5991
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska

Napisano: 19 maja 2017, 13:24

Art. 16. ust. 5 Zasiłek pielęgnacyjny nie przysługuje osobie umieszczonej w instytucji zapewniającej całodobowe utrzymanie.

@edit:
dobra, doczytałem pierwszy post do końca...
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2560
Od: 04 sty 2013, 20:46
woj. lubelskie

Napisano: 19 maja 2017, 13:26

noooo :) tylko ten akurat DPS (jak zreszta wiekszosc) nie jest instytucja zapewniajaca calodobowe utrzymanie
kb
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 5991
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]