opiekun prawny a becikowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 mar 2009, 15:35

Babka przyniosła zaświadczenie że sostała opiekunem prawnym dla tójki małoletnich dzieci w wieku 11, 9, 7 lat. Przyżeczenie złożyła 24 lipca 2008 r. Zaświadczenie wystawione przez Sąd Rejonowy. Dołączyła akty ur. dzieci , kopię DO i chce dostać becikowe na te dzieci???
Czy mogę jej przyznać????
Zgodnie z art. 15 b ust. 3 wydaje mi sięże tak, ale proszęWas jeszcze o wypowiedź
~kasia


Napisano: 13 mar 2009, 15:39

Dodam jeszce, że na odwrocie aktów ur. tych dzieci jest potwierdzenie zameldowania na pobyt czasowy na terenie naszej gminy do 01.06.2006R.!
~kasia

Napisano: 13 mar 2009, 15:49

przeprawszam , dzieciaki są zameldowane na pobyt czasowy u nas do 2010 r.
~kasia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]