potrącanie z bieżących

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 18 cze 2009, 15:56

POdpowiedzcie mi proszę czy z bieżących świadczeń potrącacie świadczenia nienaleznie pobrane wraz z odsetkami??
W art. 30 ust. 6 ustawy oświadczeniach rodzinnych mówie, że kwoty świadczeń rodzinnych nienależnie pobranych ustalene ostateczną decyzją podlegają potrąceniu z wypłacanych świadczeń bieżących.
Dlatego nie znajduję podstawy do potrącania odsetek. Zupełnie inaczej jest w FA
~pestka


Napisano: 19 cze 2009, 10:19

Ja potrącam również odsetki, bo jak ktoś nie ma zamiaru wpłacić należności to odsetek nie wpłaci tym bardziej a na same odsetki tytułu nie wystawisz.
~Jagoda


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]