prosze o pomoc

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 31 maja 2014, 11:38

witam prosze o pomoc w odpowiedzi na pytanie jestem opiekunka ojca niepełosprawnego miałam Świadczenie pielęgnacyjne przyznane na stałe utraciłam je z mocy ustawy z dniem 30 czerwca 2013 r podjełam prace od pażdziernika podjełam prace na 1/2 etatu nadalpracuje lecz stan ojca pogarsza sie nadal ojciec jest leżacy nie chodzacy wogóle nawd do łazienki czy jak zrezygnuje z pracy to moge złozyc wniosek o zasiłek dla opiekuna o kontynłacje na starych zasadach czy tylko o specjalny zasiłek dla opiekuna z kryterium dochodowym bo Panie w gops w mojej miejscowosci nie umieja odpowiedziec mi na to pytanie bo jeszcze nie były na szkoleniu tak czy tak musze zrezygnowac z pracy lecz z zasiłkiem było by lzej bardzo prosze o odpowiedz bede bardzo wdzieczna pozdrawiam
goŚć1

Napisano: 31 maja 2014, 13:14

PRZYSŁUGUJE wyrównanie za lipiec, sierpień, wrzesień 2013 r., po rezygnacji z pracy przysługuje również zasiłek dla opiekuna
izolda

Napisano: 31 maja 2014, 13:21

dziekuje za odpowiedz
goŚć1

Napisano: 01 cze 2014, 16:48

Proszę o Pomoc gdyż złożyłem 15 maja tego roku 2 wnioski do mopru jeden o wyrównanie a drugi o przyznanie mi zdo za opiekę nad moim tatą póżniej zadzwoniłem do mopru powiedziałem im że moja żona dostaje od 20 pażdziernika 2013 śp na naszego synka na czas określony to mi powiedziała że dostane wyrównanie od lipca 2013 do 20 pazdziernika 2013 a nie do 14 maja 2014 i jeszcze żeby nie było za mało to pani z mopru zadzwoniła do mojej żony w ten piątek powiedziała żonie żeby przyszła z mężem w ten poniedziałek żeby wycofać wniosek,bo jak mąż nie wycofa to moja żona straci zasiłek na naszego synka.Dla mnie to normalnie szatantaż w biały dzień.
Paweł80

Napisano: 01 cze 2014, 17:17

to nie szantaż , doprze Tobie osoba podpowiedziała, zgodnie z ustawą nie może być w rodzinie zbiegu uprawnień do tych świadczeń, musicie się zdecydować co jest korzystniejsze.
izolda

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]