który art. mówi, że dodatek z tytułu urodzenia dziecka przys

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 23 lip 2014, 9:58

Który art. mówi, że dodatek z tytułu urodzenia dziecka przysługuje do ukończenia 1 r.ż. przez dziecko, i czy dodatek przysługuje opiekunowi prawnemu w przypadku dziecka które ukończyło 1 r.ż.?
marzenka


Napisano: 23 lip 2014, 11:43

marzenka pisze:Który art. mówi, że dodatek z tytułu urodzenia dziecka przysługuje do ukończenia 1 r.ż. przez dziecko
art. 26 ust. 5
marzenka pisze: czy dodatek przysługuje opiekunowi prawnemu w przypadku dziecka które ukończyło 1 r.ż.?
nie, tylko becik
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 9282
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Napisano: 23 lip 2014, 14:25

proszę przeczytaj dokładnie ustawę i wszystkiego się dowiesz
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]