wywiad przy SZO

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 10 lut 2015, 13:56

przy SZO robimy wywiad środowiskowy z osobą wymagającą opieki w miejscu jej zamieszkania - tak ?
bo mi się już pomieszało.
pawel.w

Napisano: 10 lut 2015, 13:58

tak samo jak przy zdo
anetag
Podinspektor
Od: 23 kwie 2014, 8:12
Lubelskie

Napisano: 10 lut 2015, 18:41

przy ZDO wywiad robimy w miejscu sprawowania opieki z osobą sprawującą bo tak wynika z ustawy o ZDO natomiast
ze szkolenia pamiętam, że przy SZO robimy wywiad z osobą która wymaga opieki w jej miejscu zamieszkania jeżeli stan zdrowia na to pozwala, jeżeli nie to z opiekunem.
aga.w

Napisano: 10 lut 2015, 18:59

art. 23 ust. 4 e: Ustalając prawo do specjalnego zasiłku opiekuńczego, organ właściwy zwraca się do kierownika ośrodka pomocy społecznej o przeprowadzenie rodzinnego wywiadu środowiskowego, o którym mowa w ustawie z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, w celu weryfikacji okoliczności dotyczących spełniania wa-runków, o których mowa w art. 16a.

sama decydujesz u kogo .. przy zdo w miejscu sprawowania opieki .. ja wnioskuję o wywiad u osoby wymagającej opieki chyba, ze jest niekontaktowa to z opiekunem
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Od: 12 maja 2011, 15:17
lubelskie, Polska

Napisano: 10 lut 2015, 19:05

ja tak samo jak ewalu bo tylko tak się da ustalić czy się opiekuje czy nie
anetag
Podinspektor
Od: 23 kwie 2014, 8:12
Lubelskie

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]