RAZEM CZY NIE

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 24 cze 2015, 13:47

mam decyzję odmowaną z zasiłku rodz. ( przekroczenie kryterium) wniosek złozony w dniu 18-06-2015 KIEDY WYSYŁACIE WSZCZĘCIE POSTĘPOWANIA I ZAPOZNANIE SIĘ Z AKTAMI SPRAWY CZY W JEDNYM CZASIE CZXY MACIE JAKIŚ ODSTĘP CZASU ??/
magda 83v


Napisano: 24 cze 2015, 13:52

???
magda 83v

Napisano: 24 cze 2015, 13:55

JA JAK PRZYNOSZA NP UZYSK I IM PRZEKRACZA TO LICZE PRZY NICH POKAZUJE ONI PISZA OOSWIADCZENIE ZE ZGADZAJA SIE NA WSTZRYMANIE WYPLATY SWIADZCEN I ZMIANE DECYZJI
SMIESZKA

Napisano: 24 cze 2015, 14:32

ALE Pan złozył wniosek po raz pierwszy i dochod mu przekracza i muszę wydać decyzję odmowna
magda 83v

Napisano: 24 cze 2015, 14:36

nie piszemy wszczęć bo szkoda nam papieru , tylko przeliczamy jak sie lapie w kryterium to notatka i tyle
bxbxbx

Napisano: 24 cze 2015, 14:39

Nie robisz wszczęcia, wydajesz decyzje odmowną. Do przyznających też robisz wszczęcie ?
alinka

Napisano: 24 cze 2015, 15:02

do pozytywnych nie ale do odmownych niestety tak bo kolegium nam już zarzuciło brak wszczęcia postępowania i brak zaw. o zapoznaniu sie z aktami sprawy
magda 83v

Napisano: 24 cze 2015, 15:07

magda 83v pisze:do pozytywnych nie ale do odmownych niestety tak bo kolegium nam już zarzuciło brak wszczęcia postępowania i brak zaw. o zapoznaniu sie z aktami sprawy

hehe a my wcale wszczeć nie robimy i tak od 2008 roku czy to przyznanie czy odmowa, za duzo tego papieru by szlo na marne a i teczki by za grube byly jakbysmy mieli wszczecie po kazdym dostarczonym swistku papieru robic :)
gsss

Napisano: 24 cze 2015, 17:08

magda 83v pisze:do pozytywnych nie ale do odmownych niestety tak bo kolegium nam już zarzuciło brak wszczęcia postępowania i brak zaw. o zapoznaniu sie z aktami sprawy


Mogło wam zarzucić co najwyżej niezastosowanie art. 10 KPA. W zarzut o brak wszczęcia w przypadku wpłynięcia wniosku nie uwierzę nigdy.
Walka z wiatrakami since 1998.
Iks
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 5234
Od: 27 lut 2014, 20:32
Polska C

Napisano: 25 cze 2015, 7:46

według mnie, jesli po złozeniu wniosku nie wpłynęły zadne dokumenty, których strona nie przyniosła to takie zawiadomienie jest zbędne, przeciez wie, co dołączyła do wniosku.
***************************************
Człowiek nie jest taki, co by sobie nie poradził:)
POCAHONTAS
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1145
Od: 25 lis 2005, 10:00
Pomorze, Polska

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]