Dzieci z nieformalnych związków bez pińcet?

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 03 lut 2016, 9:00

Czytam sobie artykuł na wyborczej.pl o 500+ i znajduję taką sobie informację " Mam jeszcze jedno pytanie też z tą ideologią w tle: A czy z tego samego powodu małżeństwo, które wychowuje dziecko z wcześniejszego nieformalnego związku i kolejne małżeńskie nie otrzyma dodatku? Bo nie otrzyma. Potwierdziła to na konferencji prasowej minister Rafalska. Powiedziała: - Sytuacja takiej rodziny jest traktowana jako rodziny, która posiada jedno dziecko, więc kobieta, która ma jedno dziecko z innego związku po spełnieniu kryterium dochodowego 800 zł lub 1,2 tys. zł może otrzymać świadczenie 500 zł."
Zaglądam do projektu i gdzie tam jest potwierdzenie tych bzdur? Może czegoś nie widzę?
Alisska

Napisano: 03 lut 2016, 9:10

przeanalizuj definicję rodziny i definicję dziecka
~o~

Napisano: 03 lut 2016, 9:21

Przeanalizowałam i co? Bo nie jarzę, zwłaszcza, że na mrpips napisane jest zupełnie co innego.
Alisska

Napisano: 03 lut 2016, 9:40

Ministra bredzi jak potłuczona, nawet własnego projektu nie zna :lol:
Żywcem definicje (i nie tylko) wyjęte z uosr, więc będzie tak samo jak w ZR.
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, urzędasami zwane, któreż płodami są plugawego czarostwa i diabelstwa.
Oto łotry bez cnoty, sumienia i skrupulów, istne stwory piekielne, do uprzykrzania życia jeno zdatne...
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 09 mar 2005, 16:10
PL

Napisano: 03 lut 2016, 10:11

Dzięki Tom, bo myślałam już, że czytać nie umiem
Alisska

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]