Wdowa - dodatek z tytułu samotnego wychowywania

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 17 mar 2017, 12:08

Czy należy się dodatek z tytułu samotnego wychowywania.
Niepełnoletniej córce urodziło się dziecko. Matka-wdowa została opiekunem prawnym wnuka. Czy matce-wdowie należy się dodatek z tytułu samotnego wychowywania dziecka (córki)?
mm32
Praktykant
Posty: 38
Od: 15 mar 2017, 10:28


Napisano: 17 mar 2017, 12:36

tak
masterm
Praktykant
Posty: 41
Od: 14 mar 2017, 12:52

Napisano: 17 mar 2017, 16:10

należy się:
art. 7 ust. 4 zasiłek rodzinny nie przysługuje jeżeli pełnoletnie dziecko lub osoba ucząca się jest uprawniona do zasiłku rodzinnego na własne dziecko;
gonia789
Stażysta
Posty: 154
Od: 10 mar 2017, 10:07
lubelskie


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]