nowe zasady kpa, czy słyszeliście o tym?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 05 wrz 2017, 12:13

wczoraj się dowiedziała, ze przed wydaniem decyzji odmownej powinnam strone zawiadomić o tym, ze bedZie odmowna i tu już pisać jak w uzasadnieniu. ponoć na podstawie art. 79A § 1 KPA? czy tez tak robicie?
Aps
Ewasjana
Starszy referent
Posty: 999
Od: 24 mar 2015, 11:00


Napisano: 05 wrz 2017, 17:42

zgodnie z kpa to tak wlasnie trzeba postapic - wyslac zawiadomienie,ze zebrany material wskazuje na to,ze decyzja bedzie odmowna, napisac jakich przeslanek nie spelnia i ze moze zapoznac sie z zebranym materialem i dostarczyc ewentualnie inne dowody, ktore moglyby zmienic sytuacje w sprawie :) (w terminie 7 dni)
kb
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 6538
Od: 02 lut 2007, 15:50
najładniejsza:), Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]