Czy liczyć dochód z macierzyńskiego?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 wrz 2017, 10:20

Wniosek o becikowe z sierpnia. Pani miała zasiłek macierzyński z KRUS od 01.09.2016 do 31.08.2017 r. Czy powinniśmy go liczyć do dochodu dzisiaj zgodnie z art. 5 ust. 4b?
Pitero
Stażysta
Posty: 61
Od: 16 gru 2014, 9:40


Napisano: 13 wrz 2017, 13:37

na dzien wydawania decyzji juz tego nie ma
masterm
Praktykant
Posty: 43
Od: 14 mar 2017, 12:52

Napisano: 14 wrz 2017, 21:47

Na stary okres nie liczysz bo nie ma, na nowy okres robisz dochód i utrate
Ania@
Stażysta
Posty: 104
Od: 16 mar 2017, 13:30


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]