utara dochodu a przyznanie świadczenia rodzinnego

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 20 lis 2017, 18:11

Kobieta zakończyła prace 05.11.2017r , rozumiem, ze przyznanie od 01.12.2017r? Tak samo jeżeli zakończyła pracę 30.11.217r, wtedy przyznajecie od 1.12.2017r? Naczytałam się na forum i już nie wiem.
szerlok
Stażysta
Posty: 59
Od: 15 cze 2017, 20:49


Napisano: 20 lis 2017, 18:26

Utrata i zastosowanie art. 24.6 ma miejsce, gdy dochód, który teraz utraciła zaczął sie przed rokiem bazowym (2016). Jeśli natomiast 05.11 zakończył się dochód rozpoczęty np. 6 m-cy temu, wtedy przynajesz od 01.11.
Człowiek jest istotą, która całe swe życie trawi na próbach przekonania siebie, że jej istnienie nie jest bezsensowne.
Albert Camus
noteev
Awatar użytkownika
Inspektor
Posty: 2169
Od: 30 sty 2016, 12:40


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]