urodzenie dziecka, była zł/zł teraz ma byc pełna kwota zas.

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 11 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 14 cze 2018, 8:04

czy art 163 KPa? czy z naszej ustawy art. 32?
karolina09
Referent
Posty: 466
Od: 12 maja 2017, 7:44


Poprzednia

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 11 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]