500+ / konto/ dochód? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 24 mar 2016, 9:29

500 + nie liczymy do dochodu, a jak nazbiera na koncie z tych 500+ jakieś 18 tysięcy to wtedy jak, liczymy czy nie liczymy
magdalenka111


Napisano: 24 mar 2016, 9:54

Logicznym jest to, że w żadnym przypadku 500+ nie wliczamy w dochód.
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3384
Od: 04 sty 2013, 20:46
Zajmuję się: ŚR, FA, ŚW, ZFŚS
Lokalizacja: woj. lubelskie

Napisano: 25 mar 2016, 10:49

jak patrzymy na oszczednosci to nie wiemy skad
lolka 27

Napisano: 25 mar 2016, 20:41

Średnio to logiczne heiland. IMHO wliczamy
MSC

Napisano: 26 mar 2016, 11:12

Macie zapis, że nie wliczamy 500+ w żadnej pomocy jako dochód - macie. Więc co tu nielogicznego?
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3384
Od: 04 sty 2013, 20:46
Zajmuję się: ŚR, FA, ŚW, ZFŚS
Lokalizacja: woj. lubelskie

Napisano: 27 mar 2016, 21:38

heiland pisze:Macie zapis, że nie wliczamy 500+ w żadnej pomocy jako dochód - macie. Więc co tu nielogicznego?
A gdzie jest ten zapis, bo chciałem sobie poczytać. Gdzieś na stronie Ministerstwa?
Raziel

Napisano: 29 mar 2016, 7:55

raczej miałbyś mieć zapis, że liczysz 500 a nie odwrotnie
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 19802
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:

Napisano: 29 mar 2016, 8:50

do heiland: że nie wliczamy 500 zł jest zapisane w ustawie o pomocy społecznej art. 8 ust 4 pkt 7
xp1

Napisano: 29 mar 2016, 9:34

Yyyyy, ok...
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3384
Od: 04 sty 2013, 20:46
Zajmuję się: ŚR, FA, ŚW, ZFŚS
Lokalizacja: woj. lubelskie

Napisano: 29 mar 2016, 17:21

xp1 pisze:do heiland: że nie wliczamy 500 zł jest zapisane w ustawie o pomocy społecznej art. 8 ust 4 pkt 7
Ja tam nie widzę, żeby coś takiego pisało. Pewnie źle szukam, ale art. 8 ust 4 ma tylko 6 pkt. Nie ma pkt 7. Czy mógłbyś mi to jakoś lepiej wytłumaczyć, gdzie to jest napisane? :D Albo najlepiej zacytuj ten fragment ustawy.
Raziel


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x