art. 83 ust. 3a ustawy o wrispz

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 21 lip 2015, 14:35

Witam,
moglibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie przyznawania środków na utrzymanie lokalu mieszkalnego dla RZ zawodowej, w której umieszczono pow. 3 dzieci (zakładając, iż opinia organizatora jest pozytywna). czy czekacie aż rodzina złoży wniosek o ww. świadczenie czy obligatoryjnie bez względu na wniosek wszczynacie postępowanie?
pcpr1212


Napisano: 21 lip 2015, 14:54

Zgodnie z art. 88 ust. 1 ustawy wszystkie świadczenia udzielane są na wniosek rodziny.
pcprx

Napisano: 21 lip 2015, 15:00

też na wniosek robię :)
TOMASZ6


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny