aspirant pracy socjalnej - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 03 lis 2015, 10:58

Witam,
Posiadam wykształcenie pracownika socjalnego, zatrudniona jestem na stanowisku aspirant pracy socjalnej i tu moje pytanie czy mogę się podpisywać na wywiadach środowiskowych? Są różne praktyki i powiem szczerze, że już sama nie wiem. W niektórych ośrodkach jest tak że podpisuje się i aspirant i pracownik socjalny w innych tylko aspirant a w jeszcze innych aspirant wcale się nie podpisuje (robi to tylko pracownik socjalny).
paulina19


Napisano: 03 lis 2015, 14:50

A jakie to wykształcenie pracownika socjalnego posiadasz? Jeśli jesteś aspirantem, to znaczy, że nie masz uprawnień do pracy jako pracownik socjalny.
ktoś tam

Napisano: 05 lis 2015, 14:37

Aspirant pracy socjalnej nie ma uprawnień pracownika socjalnego. W związku z powyższym nie możesz wychodzić w teren przeprowadzać wywiadów i tym samym podpisywać się pod nim. Jestem w podobnej sytuacji, żeby osiągnąć kwalifikacje pracownika socjalnego zaczęłam studia.
aaaaaaa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x