Becikowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 02 kwie 2010, 9:36

Czy zmieniacie podstwą prawną do jednorazowej zapomogi w związku ze zminą ustawy?
~Magda


Napisano: 02 kwie 2010, 9:43

nie
~maja

Napisano: 02 kwie 2010, 9:48

to jak jest w końcu z tym zaświadczeniem???
~Asik


Napisano: 02 kwie 2010, 12:52

Magda, tak zmień podstawę. Art. 3 ustawy z 5 marca ma charakter szczególnej regulacji i powinien znaleźć się w podstawie prawnej decyzji.
~Michał


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny