bezdomny, który został oszukany przez najblizszych - Uzależnienia, Bezdomność

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
świetlice środowiskowe w 2015 r.? Zachowaj trzeźwy Umysł Szkolenie- kontrola przedsiębiorców sprzedających alkohol przez GKRPA organizacja koloni programem terapeutycznym leczenie z.stały-alkohol

Napisano: 17 maja 2012, 12:14

do Osrodka zwróciła się kobieta 55 letnia z prośba aby jej pomóc. Miała włsną kawalerę ale bylo duże zadłuzenie i jej syn postanowił aby sprzedać to mieszkanie . Doszło do sprzedaży, w akcie notarialnym jest mowa iż powyższa kobieta otrzymała znaczną sumę ale o synie niema nic napisane. Jednak jak twierdzi klientka syn wzioł pieniądze i nie chce jej oddac a ona nie ma gdzie mieszkać. po sprzedazy lokalu trochę z nim mieszkała a teraz juz jej nie chcą i się teraz \"poniewiera\". czy OŚrodek może jej płacić schronisko jak tu pomóc tej kobiecie, która teraz w ciągu dnia przesiaduje w korytarzu Ośrodka na noc idzie do kogoś. przez czas zimy ośrodek poniósł koszty schroniska. A syn sobie z tego nic nie robi. prosze o pomoc.
~mp


Napisano: 17 maja 2012, 12:29

należy złożyc wniosek do prokuratury o wyłudzenie. Wasz prawnik powinien jej napisać a wy powinniście jej pomóc
~luna

Napisano: 17 maja 2012, 12:51

potwierdzam plus alimenty od synka
~Beata

Napisano: 31 maja 2012, 0:49

Sciągnij akt notarialny, o co chodzi, klientka zgodziła sie może nieświadomie, ale zgodziła się, udowodnij, że klijentka poszkodowana, a jest to możliwe jak weźmiesz się do pisania do instytucji, jak urzędu skarbowego, nie chę mim się się pisać - miej wyobraźnię prac, socjalnego, jak nim jesteś ? Po co te pytania na forum nie masz kolegw, koleżanekl ?
~Kamelia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x