Bezpłatne studia na kierunku praca socjalna dla aspirantów - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 21 lut 2016, 14:41

Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej wygrał projekt dydaktyczny finansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój w ramach działania 2.5. Skuteczna pomoc społeczna.
Projekt przeznaczony jest dla aspirantów pracy socjalnej zatrudnionych w instytucjach pomocy społecznej na terenie województw: lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego oraz podlaskiego.

W ramach projektu realizowane będą niestacjonarne studia na kierunku praca socjalna:

studia licencjackie (3-letnie) dla 31 osób (łącznie ze wszystkich województw),
studia magisterskie (2-letnie) dla 15 osób (łącznie ze wszystkich województw).

Obie formy studiów będą dawały uprawnienia do wykonywania zawodu pracownika socjalnego. Zjazdy będą odbywały się co dwa tygodnie, w soboty i niedziele. Uczestnicy nie będą ponosić żadnych kosztów związanych z kształceniem. Dodatkowo mają zagwarantowane bezpłatne noclegi w hotelu (ze śniadaniami), 2 noclegi w hotelu podczas zjazdów, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie, koszt opłaty rekrutacyjnej oraz legitymacji studenckiej, zakup podręczników.

Studia będą odbywały się na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie. Rozpoczęcie studiów planowane jest na marzec 2016 r.

Liczba miejsc jest ograniczona.

W najbliższych dniach zostanie uruchomiona procedura rekrutacji. Osoby chętne zapraszamy do zalogowania się na stronie internetowej http://www.irk.umcs.lublin.pl. Należy odszukać kierunek praca socjalna EFS, po czym postępować zgodnie z instrukcjami.
Informacje o projekcie można również znaleźć na stronie http://www.umcs.lublin.pl, w zakładce Wydział Pedagogiki i Psychologii, aktualności znajdują się szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania.

Kontakt:

w sprawie studiów licencjackich – tel.600 377 113
w sprawie studiów II stopnia – tel. 508 119 994
UMCS


Napisano: 22 lut 2016, 14:26

to chyba macie mało chętnych? :)
jazmopsu

Napisano: 23 lut 2016, 10:43

Aspiranci plecak i do szkoły. A pracują jeszcze takie osoby?
Helenka

Napisano: 23 lut 2016, 12:27

Warto podjąć studia. Tym bardziej, ze za darmo.
mini


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x