Bida aż piszczy u Julki - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 28 sty 2016, 20:29

Kojarzycie słynny list do premier, napisany przez Julcię zazdroszczącej siostrze 5 stów? Czytając dzisiaj krótki felieton na ten temat na Onecie, o tutaj:

http://kobieta.onet.pl/dziecko/julia-dz ... ogl/g14q1d

dotarłem do ciekawego komentarza:

"Dziemiańczyk Mikołów Prima-Dent Prywatna Poradnia Stomatologiczna ul. Radockiego 154/1 40-645 Katowice Prima-Dent Telefon tel: 032 202 09 71 lub: 784 519 478 dzwonicie tutaj , bo ten numer w mikołowie nie odpowiada . Pozdrawiam Ja dzwomilem , mam pare worków ciuchów dziecięcych , chciałem przekazać tym dziecią lecz pani się rozłaczyła , to chyba znaczy ze nie jest biedna?????"

Faktycznie, na materiale video widać, że bida u Dziemiańczuków aż piszczy! W przyszłym roku trzeba ich będzie zgłosić do Szlachetnej paczki, a póki co może jakoś Jurek Owsiak ich wspomoże. Może tatusiowi Julci przydałby się super nowoczesny sprzęt dentystyczny do ratowania życia? Patrzcie jaka ta Julka wytresowana. Dopiero ma dziewięć lat a już wie jak się ustawić!
zgredek

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x