Ja w takiej sytuacji powiedziałam kobiecie żeby zrobiła zwrot przelewu od nas jeśli to kwestia 1 dwóch dni. Mam w systemie opcję świadczenie "nie pobrane" jeśli to jest obrębie jednego dwóch dni to wszystko księgowo się zamyka . Nie wiem czy to jest ok . Ale tak nawet ostatnio robiłam .
Tylko z uchyleniem musisz poczekać na zaksięgowanie przelewu zwrotnegoHawcia pisze: ↑20 kwie 2026, 15:30Ja w takiej sytuacji powiedziałam kobiecie żeby zrobiła zwrot przelewu od nas jeśli to kwestia 1 dwóch dni. Mam w systemie opcję świadczenie "nie pobrane" jeśli to jest obrębie jednego dwóch dni to wszystko księgowo się zamyka . Nie wiem czy to jest ok . Ale tak nawet ostatnio robiłam .