Bon zatrudnieniowy - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 16 cze 2016, 11:52

Dzień dobry. Pracuję jako aspirant pracy socjalnej w GOPSie, od lutego tego roku jestem na bonie zatrudnieniowym do lutego 2018r. Pracuję za najniższą krajową, obowiązków ciągle przybywa, odpowiedzialność duża i chcę zrezygnować z pracy. Czy poniosę jakieś konsekwencje?
kasia00040

Napisano: 17 cze 2016, 9:55

Pytanie do twojego urzędu pracy raczej.
malutka09

Napisano: 17 cze 2016, 11:25

kasia00040 pisze:Dzień dobry. Pracuję jako aspirant pracy socjalnej w GOPSie, od lutego tego roku jestem na bonie zatrudnieniowym do lutego 2018r. Pracuję za najniższą krajową, obowiązków ciągle przybywa, odpowiedzialność duża i chcę zrezygnować z pracy. Czy poniosę jakieś konsekwencje?
Kiedy w koncu pracodawcy pukna sie w leb i zaczna doceniac kadre, z ktora pracuja?! Docenia pracownikow ze stazem i doswiadczeniem?! Kiedy skonczy sie wynagradzanie po cichaczu innych, pokornych w formie 60 % dodatkow specjalnych?! Jak ja bym chciala moc rzucic te prace i poczekac az przyjmie, z calym szacunkiem dla w/w, aspirantke na "bonie zatrudnieniowym", ktora wprost mowi, ze za grosze nie bedzie zycia marnowala i zdrowia w tym bagienku pomocy spolecznej?!! Zwolnij sie dziewczyno i nie marnuj zycia w pomocy spolecznej!! Pozdrawiam:)
beaa frustratka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x