brak umowy najmu

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 29 gru 2016, 10:14

Witam ,
wnioskodawca złożył wniosek z potwierdzonym przez zarządcę tytułem prawnym - najem.
Poprosiłam o dostarczenie umowy najmu lokalu, dostarczył mi starą umowę w której był zapis, że "umowę zawiera się na czas trwania stosunku pracy" - stosunek pracy ustał jakieś 20 lat temu! Zatem umowa jest nieaktualna, facet sobie mieszka, a zarządca potwierdza że jest najemcą...jak to ugryźć?? Zbadałam sprawę okazało się że nie zawarto z nim aneksu do umowy, lokal przeszedł we władanie ADM-ów, nie jest także na liście osób oczekujących na lokal zastępczy, socjalny itp. nie ma także nakazu eksmisji. Co z tym fantem uczynić?
Proszę o podpowiedź.
AgaTTT

Napisano: 01 sty 2017, 20:03

Skoro są podstawy do podejrzenia o brak tytułu prawego, to należy dość zdecydowanie wyjaśnić ten fakt. Najpierw rozmawiać i prosić o dowody, bo grozi odmowa dodatku, a może też inne konsekwencje, niech się zreflektują. Chodzi tu też o ów „stosunek pracy”. Jeśli rozmowy nie będą dość skuteczne, to koniecznie wystosować pisemne żądanie do zarządcy lub wnioskodawcy albo do obu, o przedstawienie dowodów. Sprawa jest dość niezwykła i poważna, więc po przed napisanie pism proponuję włączyć do niej radcę prawnego oraz kierownictwo.
PCW
Inspektor
Od: 14 kwie 2014, 7:31
Zajmuję się:

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny