cas kompromitacja - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 10 kwie 2014, 15:32

Czy ktoś w końcu zacznie traktować nas poważnie. CAS okazał się kompromitacją. Nikt na bieżąco nie informuje o przerwach technicznych, które trwają właściwie bez przerwy i wszyscy siedzą cicho. Ocena zasobów do 30 kwietnia, a praktycznie od tygodnia nie można nic zrobić, sprawozdania resortowe i jednorazowe problemy. Zbiory problemy. Masakra. Nikt w tej sprawie nie interweniuje, żeby zrobić porządek! Jeśli tak ma wyglądać informatyzacja pomocy społecznej to ja MPiPS dziękuję!
winad

Napisano: 10 kwie 2014, 18:26

zgadzam się.
nam się udało wysłać po 6 godzinach próbowania
zosia132

Napisano: 10 kwie 2014, 19:40

Nikt, nigdy nie będzie traktował Nas poważnie a to z prostego powodu. Sami pozwalamy aby traktowano nas jak roboli od czarnej roboty. Czy kiedykolwiek ktoś stanął za Nami jak jeżdżono po Nas jak po łysych koniach? Nie. Żaden Minister nigdy nie wystąpił przed kamerami, nie przyznał, ze pracownicy pomocy społecznej nie dość, że są bardzo słabo opłacani, przez co brak motywacji to jeszcze wciąż są zasypywani durnymi ustawami, rozporządzeniami i w ogóle nie przemyślanymi decyzjami rządu. Że na wiejskiej coś spieprzą, potem nieudolnie próbują to naprawić . Nawał pracy i krótkie terminy naprawiania tego szamba sprawiają że nie mamy właściwie życia prywatnego. Ale co tam, nam tak dobrze. Wszak siedzimy cichutko, pokazujemy że jesteśmy w stanie zrobić wszystko w najkrótszych terminach. Pan każe sługa musi. W pomocy może nie ale w świadczeniach rodzinnych to co sie teraz dzieje to jakaś masakra. Nie tak dawno skończyliśmy wyrównywać składki. W międzyczasie co kwartał dodatki do świadczenia. Teraz musimy zmierzyć się z wyrównaniami dla opiekunów, podwyżkami dla matek, kolejnym wyrównaniem składek, sprawozdaniami w popieprz.onym sacu. i to wszystko w jednym terminie. Ale jak zwykle pokażemy że potrafimy i to tradycyjnie ku chwale Ojczyzny. A oni znów uraczą nas dodatkowymi zadaniami. No bo jak unieśli na swych garbach tyle, to jak się im dołoży to najwyżej jeszcze ciut się pokłonią ale radę dadzą. Żałosne.
Jola 1


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x