Co PiS da Polsce? - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 20 lis 2012, 16:42

Oświecicie mnie?
Milczenie potraktuję jako totalną niewiedzę i nieznajomość programu.
Fani PiS mają to do siebie że co prawda besztają PO oraz partie lewicowe ale jednocześnie nie mają własnej wizji Polski. Nawet nie znają głównych celów PiS.
~Adam


Napisano: 20 lis 2012, 21:54

pisokrację - ja jaruszek wam tak mówię i tak ma być
~inny ja

Napisano: 20 lis 2012, 22:04

ja wiem - wolną rękę bojówkom nacjonalistycznym, a oni wytępią ich również
~oko

Napisano: 20 lis 2012, 22:05

heheheh;)
Tylko?
~Adam

Napisano: 22 lis 2012, 11:38

oto co PIS da Polsce
Blog działacza PiS: Referendum nad zastrzeleniem Tuska
Trudno ze spokojem czytać to, co na swoim blogu umieszczał działacz PiS z Dolnego Śląska Artur Nicpoń. W jego relacji z Marszu Niepodległości pojawia się opis \"psów Tuska\" i tego, co mogło z nimi zrobić \"30 tysięcy wkur... chłopaków prosto z sal MMA\". To tylko próbka wpisów, które opisała gazeta.pl. Blog został zamknięty.
Artur Nicpoń, członek dolnośląskiego PiS i wiceprezes Klubu Gazety Polskiej w Oleśnicy, dziś ogłosił, że jego strona wyleciała w kosmos. Napisał, że mamy pokaz tolerancji w pełnej krasie.
Jego poczynania blogowe opisała gazeta.pl. Wedle jej relacji, działacz zaprezentował m.in. swe opinie na temat Żydów. Stwierdził, że ich istnienie bądź nie go nie interesuje. Natomiast jak mi tu lezą i szkodzą Polsce, a przez to i mi, to mam dla nich tylko jedno - wypier...ać! - pisał.
Szeroko relacjonował również Marsz Niepodległości w Warszawie, w którym brał udział. Stwierdził, że gdyby nie gest posła Artura Zawiszy rozjuszony tłum 30 tysięcy wkur... chłopaków rozerwałoby gliniarzy na strzępy. I nawet by się szczególnie nie spocili. A mieli na to naprawdę wielką ochotę - dodał. Sugerował też, by policja nie próbowała być \"bardziej stanowcza\", bo mogą zapłacić \"straszną cenę\".
Interesującą lekturą były również komentarze i dyskusje pod wpisami. Pojawiały się porady, jak skonstruować broń samodzielnie, co potrzebne byłoby do szturmu na TVN i sugestie, by ćwiczyć oko na strzelnicy. Po pojawieniu się informacji o aresztowaniu Brunona K., który przygotowywał zamach na Sejm, ktoś napisał: Nicek odezwij się, że to nie ty.
Weź mi, jako prawnik, taką rzecz powiedz - mamy niby tę całą demokrację i liberalizm. Czy można w Polsce zrobić referendum nad projektem zastrzelenia Tuska i zbierać pod takim projektem podpisy? Żeby zastrzelenie go jak psa było legalne - napisał w odpowiedzi autor bloga.
Gazeta.pl o sprawie poinformowała dolnośląskiego posła PiS Kazimierza Ujazdowskiego. Jeśli ten blog zawiera treści dla prokuratury, to sprawa leży w jej gestii- stwierdził polityk. Odmówił jednak samodzielnego przyjrzenia się wpisom, twierdząc, że ma na głowie ważniejsze sprawy.
Dziś rano, poza informacją o tymczasowym zamknięciu bloga, pojawiło się zapewnienie autora: Informuję, że nie planuję samobójstwa. Mam wielką chęć do dalszego życia, plany i nie odwiodą mnie od nich żadne złe wieści, po których mógłbym się targnąć bez pomocy osób trzecich, w piątkowy wieczór.
Źródło: dziennik.pl/Media

~oko

Napisano: 01 gru 2012, 23:04

Wszyscy powinni być skazani na podstawie art. 255 KK. PiSuary sieją nienawiść.
~Adam

Napisano: 02 gru 2012, 1:33

Oświecę cię ~Adam; to czego ty dać nie możesz
~dzibar

Napisano: 02 gru 2012, 1:57

Czyli?
~Adam

Napisano: 02 gru 2012, 2:27

się dzibar nie zalogowała i się nie dowiesz
~oko

Napisano: 02 gru 2012, 16:39

Ile wam płacą za odwracanie uwagi od realnych problemów:

http://niezalezna.pl/35386-dramat-chory ... -przyjecia
~elżbieta


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x