Coraz większa desperacja - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 08 sty 2017, 11:26

Z racji coraz większej desperacji z racji traconych wpływów, politycy i zaplecze opozycji coraz bardziej demaskuje swoje prawdziwe intencje w walce z rządem. Otóż, pani Joann Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej, która dorastała i wychowywała się PRL-u stwierdza w programie telewizyjnym, że ona wychowywała się w państwie demokratycznym. Koresponduje to bardzo dobrze i jest bardzo spójne ze słowami pułkownika Mazguły, który określił stan wojenny, jako wydarzenie kulturalne. Pamiętając o tym, że Adama Michnik kazał odpier...lić się od generała a dzisiaj bardzo aktywnie wspiera walkę z rządem to chyba mamy pełną jasność kto i dlaczego walczy z rządem, który został wybrany w demokratycznych wyborach i nadal cieszy się bardzo dużym poparciem społecznym. Układ magdalenkowy trzeszczy w posadach!
Gość


Napisano: 11 sty 2017, 11:37

Wiesz dlaczego taka desperacja jest? bo przy kolejnych wyborach PIS może na prawdę jeszcze bardziej zdominować sejm, ponieważ spełniają wszystkie swoje przedwyborcze obietnice, to czemu ludzie nie mieliby im zaufać jeszcze bardziej ?
Transport drogą morską najlepiej wykonuje firma https://drobnicamorska.pl , z której to ja jestem osobiście bardzo zadowolony.
martun
Praktykant
Posty: 5
Od: 04 sty 2017, 14:08
Zajmuję się: PS
Strona WWW: https://drobnicamorska.pl

Napisano: 11 sty 2017, 11:46

Tak, masz rację. Nawet lemingi sformułowały tak zarzut, że PiS spełnia obietnice wyborcze. Ale chodzi też o to, że kasa która do tej pory trafiała do lemingów teraz trafia do zwykłych ludzi. A były to kwoty liczone w milionach. Np. Janda 1,5 miliona na funkcjonowanie jej prywatnych teatrów. Lis otrzymywał bardzo wysokie kontrakty w TVP za plucie na ówczesną opozycję czyli PiS, Karolak też dostawał na swój prywatny teatr i dlatego popierał PO i Komorowskiego. GW otrzymywała rządowe zlecenia na kolosalną kasę. Przykłady można mnożyć. Zakręcenie kurka musiało zaboleć a jeszcze bardziej boli ich to, że "ich" pieniądze dostaje teraz zwykły Kowalski, w ich przekonaniu taki nikt.
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x