czy kdr się należy?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 28 sty 2021, 10:55

Pani ma 2 wspólnych dzieci z małżonkiem i 1 z innym Panem. Czy kdr się należy małżonkowi? Podajcie art z ustawy bo się pogubiłam.
Gopsik1234567
Stażysta
Posty: 175
Od: 12 lut 2020, 11:10
Zajmuję się: ŚW, KDR, FA, ŚR


Napisano: 28 sty 2021, 12:23

podpowiedzcie kochani :)
Gopsik1234567
Stażysta
Posty: 175
Od: 12 lut 2020, 11:10
Zajmuję się: ŚW, KDR, FA, ŚR

Napisano: 28 sty 2021, 17:07

Tak należy się małżonkowi (opcja małżonek, bo jest rodzicem tylko dwojga dzieci) art. 4 ust. 1 i ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (tekst jednolity Dz.U. z 2020 r., poz. 1348 z późn. zm.).
Pozdrawiam :)
lukas19861
Praktykant
Posty: 41
Od: 04 kwie 2019, 12:43
Zajmuję się: KDR, OP3 i nie tylko :)

Napisano: 29 sty 2021, 10:41

dziekuję, czasem mam zaćmienie
Gopsik1234567
Stażysta
Posty: 175
Od: 12 lut 2020, 11:10
Zajmuję się: ŚW, KDR, FA, ŚR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x