czy ta rezygnacja może być - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 03 lut 2014, 0:47

pomóżcie bo już trochę wariuje...

przyznałam SZO na osobę która miała umowę o pracę na czas określony w 2009, złożyła oświadczenie, że zaraz po tej umowie mogła dostać następną, ale z niej zrezygnowała, gdyż podjęła się w tym czasie opieki.

Z komunikatu ministerstwa wynikało ... wiecie.. że to to my ustalamy i wyjaśnienie tej kwestii zależy od nas itd. Wówczas uznaliśmy, że spełnia warunek rezygnacji, chociaż teraz pewnie bym nie przyznała i raczej nie bede w kolejnych przypadkach.

Z resztą jeśli ktoś nawet wypowiada umowę o pracę to skąd pewność na 100 % że robi to ze względu na opiekę.
~Mira


Napisano: 03 lut 2014, 11:16

Skoro przyznałaś to nie ma już co roztrząsać. Przecież jej teraz nie uchylisz bo niby na co sie powołasz ... że zmieniłaś zdanie? Głowy Ci nikt nie urwie, zwracać nie będziesz, nie martw się i zapomnij. Pomyśl jak różne decyzje w identycznych sprawach wydają SKO w w różnych częściach Polski. Oni się niczym nie przejmują!
~Alicja

Napisano: 03 lut 2014, 13:09

dzięki Alicjo, zawsze trochę będę spokojniejsza
~Zosia

Napisano: 04 lut 2014, 13:54

Pani złożyła wniosek o świadczenie pielęgnacyjne na syna była ubezpieczona w KRUS pobiera dotacje unijne na pole, czy taka osoba musi zrezygnować z tych dotacji na siebie gospodarstwem zajmują się dorosłe dzieci pola jeszcze nie przepisała i na razie nie ma zamiaru. Jak to się ma do pobierania przez nia śp
~mICHALINA

Napisano: 04 lut 2014, 13:56

sory to nie w tym miejscu chciałam zadać pytanie
~mICHALINA


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x